Informācija par Inspekcijas darba organizāciju un apmeklētāju pieņemšanu

 

No 10.jūnija Inspekcija turpina visus pakalpojumus sniegt attālināti - elektroniski, izmantojot portālu www.latvija.lv funkcionalitāti "Iesniegums iestādei", zvanot uz tālruni 67504955 vai iesniedzot iesniegumu (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) rakstiski, sūtot to uz pasts@iaui.gov.lv. Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija no šī gada 10.jūnija apmeklētāju pieņemšanu klātienē organizē vienīgi pēc iepriekšējā pieraksta. Ja atbilde uz jūs interesējošiem jautājumiem nav iespējams saņemt attālināti, pieteikt apmeklējumu var personīgi sazinoties ar Inspekciju, zvanot uz tālruni 67504955 vai rakstiski pasts@iaui.gov.lv, vai sazinoties ar atbildīgo darbinieku personīgi. Visa Inspekcijas kontaktinformācija pieejama sadaļā "Kontakti".

 

No 25.maija PSIHOLOGS atsāk pieņemšanu klātienē! Par apmeklējuma laiku iepriekš vienojoties, zvanot uz tālruni 27528705 vai rakstiski psihologs@iaui.gov.lv.

Konsultācijas, informāciju iespējams saņemt, zvanot uz tālruni 27528705, rakstiski psihologs@iaui.gov.lv vai attālināti online režīmā, iepriekš vienojoties par veidu - skype, messenger, whatsapp.