Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas Privātuma atruna

Šī privātuma atruna nosaka Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas (turpmāk tekstā – Inspekcija) privātuma praksi, saistībā ar šo tīmekļvietni. Mēs neesam atbildīgi par citu tīmekļvietņu saturu vai privātuma praksi. Jebkādas citas ārējas saites ar citām tīmekļvietnēm kā tādām ir skaidri identificētas.

Inspekcija pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā tīmekļvietnē bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat Inspekcijai, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Inspekcija nevāc nekādus Jūsu personas datus šajā tīmekļvietnē, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu). Jebkura informāciju, kuru Jūs sniegsiet šādā veidā, nav pieejama trešajām personām, un Inspekcija to izmanto tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

Šī tīmekļvietne neizmanto “cookies”, kas atļauj lietotāja tīkla pārlūkprogrammai saglabāt informāciju par lapām, kuras ir skatītas.

Tehniskas detaļas, kas saistītas ar šīs tīmekļvietnes apmeklētājiem, ieraksta mūsu Interneta pakalpojumu sniedzējs, likumā noteiktā kārtībā.

WEB lapas pieslēguma detaļas, kas saistītas ar šīs tīmekļvietnes apmeklējumiem, tiek fiksētas statistikas nolūkos izmantojot "Google Analytics"* rīku, kas atbilst vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām

No Inspekcijas puses nekāda informācija netiek izmantota Inspekcijas tīmekļvietnes lietotāju identifikācijai.

Tehniskās detaļas, kas tiek ierakstītas, lai spētu nodrošinātu Web lapas darbību:

  • apmeklētāja WEB servera adrese; tīmekļvietnes adrese un domēns, kas tiek apmeklēts;
  • iepriekšējā tīmekļvietne, no kuras apmeklētājs mūs ir sasniedzis, ieskaitot jebkādus meklējumu terminus, kas izmantoti;
  • dati, kas norāda uz apmeklētāju plūsmu ap šo tīmekļvietni (piemēram, lapas pie kurām piekļūts un dokumenti, kuri lejupielādēti);
  • kāda veida WEB pārlūkprogrammu lietotājs izmantoja.

Inspekcija nekad nesniegs ierakstītās tehniskās detaļas trešajām personām, respektējot tīmekļvietnes apmeklētāju privātumu.

Inspekcija nemēģinās identificēt individuālos apmeklētājus, kā arī nesaistīs kādas tehniskās detaļas, kas minētas iepriekš ne ar vienu personu. Inspekcija nekad neatklās šādus tehniskos datus trešajām personām, respektējot Inspekcijas tīmekļvietnes apmeklētāju privātumu.

Google Analytics

Inspekcijas tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir Inspekcijas tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties interneta vietnē http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja Jūs vēlaties, lai Inspekcija neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm Inspekcijas tīmekļvietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) spraudnis. Šis spraudnis sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.