Psiholoģiskais atbalsts

Bezmaksas psihologa konsultācijas

Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija informē, ka ir pieejamas bezmaksas psihologa konsultācijas un atbalsta grupas spēlētājiem un viņu tuviniekiem.

Kad azartspēles kļūst par atkarību, cieš ne tikai azartspēļu spēlētājs, bet arī viņa līdzcilvēki un palīdzība nepieciešama visai ģimenei. Tomēr pirmais solis jāsper pašam spēlmanim. Psihologs var palīdzēt spert šo pirmo soli, kas ietver problēmas atzīšanu, pieņemšanu un risinājumu meklēšanu.

Visefektīvākā palīdzība atkarības gadījumā ir sistēmiska. Tas nozīmē, ka palīdzība un atbalsts jāsaņem ne tikai pašam spēlmanim, bet arī tuviniekiem, dažkārt pat darba kolēģiem, draugiem.

Azartspēļu spēlētājiem un viņu tuviniekiem (atsevišķi) vēlams saņemt gan individuālās konsultācijas, gan vienlaikus saņemt atbalstu arī grupā, kur var rast sapratni, iepazīt cilvēkus ar līdzīgām problēmām, gūt spēku, dzirdēt problēmu risinājumus, pieredzi.

Psihologa konsultācijas un atbalsta grupas piedāvā Magdalēna Pranaite - sertificēts klīniskais un konsultatīvais psihologs darba dienās, Rīgā, Stabu ielā 18, 2. stāvā Izložu un azartspēļu uzraudzības telpās no 8.30 līdz 17.00, ceturtdienās 8.30 līdz 20.00, iepriekš piesakot vizīti pa tālruni vai e-pastu. Tel. 67 504 966 , e-pasts: psihologs@iaui.gov.lv.

Esiet apdomīgi un atbildīgi par izvēlēm, kuras veicat!